نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد که می‌تواند جایگزین‌ بسیار خوبی برای ویندوزمدیا پلیر محسوب شود. نرم‌افزارهای VLC media player و KM Player از جمله معروف‌ترین این ابزارها به شمار می‌رود که با در اختیار داشتن آنها بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار اضافه دیگری می‌توانید به پخش فایل‌هاي صوتي و تصويري در رایانه خود بپردازید. این نرم‌افزارها از امکانات بسیار خوبی نيز پشتیبانی می‌کند، نرم‌افزاری که قصد داریم به شما پیشنهاد کنیم، قابلیتي منحصر‌به‌فرد دارد که هر کاربری را ترغيب به استفاده از آن می‌کند!GreenForce-Player همچون دیگر نرم‌افزارهای پخش فایل‌های صوتی و تصویری، امکانات مختلفی را در خود جای داده است كه یکی از مهم‌ترین آنها، قابلیت رمزگذاری روی فایل‌های ویدئویی و نمایش آنها در صورت ورود صحیح رمز عبور است. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید فایل‌های ویدئویی خود را رمزنگاری کنید تا کاربران غیرمجاز قادر به بازگشایی و مشاهده آنها نباشند.

برای استفاده از این قابليت‌ ‌باید به روش زیر عمل کنید:

1ـ پس از نصب و اجرای نرم‌افزار به منوی DRM برويد و گزینه Protect video را انتخاب کنید.

2 ـ فایل ویدئویی موردنظر و محل دلخواه برای ذخیره‌سازی فایل رمزنگاری شده را مشخص کرده و رمز عبور دلخواهتان را نیز در کادرهای مربوط وارد کنید.

3 ـ با کلیک روی گزینه Save، فایل ویدئویی شما رمزنگاری مي‌‌شود و در محل مشخص شده برای ذخیره‌سازی قرار می‌گیرد.

توجه: با طی مراحل فوق، یک فایل رمزنگاری شده با فرمت gfp در اختیار شما قرار مي‌گيرد که فقط با نرم‌افزار GreenForce-Player به‌نمایش در می‌آید. چنانچه قصد دارید این فایل را به‌طور مستقل و بدون نیاز به این نرم‌افزار مشاهده کنید، ‌باید قبل از کلیک روی گزینه Save، علامت چک‌مارک کنار گزینه Add player to the media file را نیز فعال کنید. با فعال‌سازی این قابلیت، نسخه‌ای از پخش‌کننده GreenForce-Player نیز به فایل موردنظر شما پیوست شده و فایل نهایی با پسوند EXE و قابلیت اجرا روی همه سیستم‌‌هاي‌عامل‌ ویندوزی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

http://gfp.rrsoftware.de/files/GFP-Setup-V1.12.exeتاريخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد