ادوبی پروتو برای طراحی وب به کار میرود

با گسترش روز افزون تبلت‌ها، شرکت ها اپلیکیشن‌های متفاوتی را برای این سری از گجت ها ارائه می‌کنند. صفحه نمایش بزرگ و لمسی این وسایل باعث شده است تا محیطی مناسب برای بسیاری از کارها فراهم شود. اپلیکیشن هایی که مطالب وب را به صورت مجله در می‌آورند، برنامه هایی برای نقاشی و طراحی و... همگی از نمونه هایی هستند که در نهایت سودشان به کاربر می‌رسد و خبر از پتانسیل بالای تبلت‌ها می‌دهند. شرکت ادوبی که قبلا نسخه برنامه فوق محبوب فتوشاپ را برای تبلت ها عرضه کرده بود، به تازگی دو اپلیکیشن، در راستای افزایش خلاقیت کاربران، معرفی کرده است که در ادامه نگاهی به آنها خواهیم انداخت:


Adobe Proto App

adobe-proto_narenji.jpg

این اپلیکیشن مناسب برای طراحان وب و یا کسانی است که دوست دارند به طراحی سایت بپردازند. در این برنامه شما می‌توانید با استفاده از المان های موجود در برنامه محیط یک وبسایت را طراحی کنید. این اپلیکیشن امکان این را به شما می‌دهد تا بدون کوچکترین دانشی از HTML/CSS نمونه اولیه وب‌سایت خود را آماه کنید؛ این برنامه بدون شک در ارتباط بین مشتریان و طراحان نیز بسیار کاربردی خواهد بود. چرا که طراح می‌تواند نمونه اولیه را آماده کرده و پس از گرفتن تایید مشتری کار بر روی آن را شروع کند، و یا مشتری می‌تواند طرحی که مد نظر دارد را حاضر کرده و به طراح نشان دهد تا قالبی مطابق با خواسته هایش طراحی شود. در نهایت شما می‌توانید طراحی خود را بر روی سرویس ابری ادوبی ملقب به Creative Cloud به اشتراک بگذارید. این برنامه برای اندروید از گوگل پلی و برای آیپد از اپ استور ، با قیمت ۹.۹۹ دلار آماده دانلود است.

 

Adobe Collage App

mza_7189287385898515709.480x480-75_narenji.jpg

در مورد این اپلیکیشن می‌توان گفت تخته ای است برای نمایش افکار شما. این برنامه محیطی را برای شما فراهم می‌کند که به زبان ساده مانند روزنامه دیواری دوران دبستان می‌ماند. شما می‌توانید موضوع مورد نظر خود را به جذاب ترین نحوه ممکنه بر روی تبلت خود به تصویر در بیاورید. در این برنامه امکان ترکیب نوشته، عکس، ویدیو و نقاشی برای کاربر فراهم است، که این عوامل در کنار پس زمینه های آماده و گزینه‌های متعدد موجود، آثار زیبایی را به وجود می‌آورند. امکان اضافه کردن فایل های فتوشاپ، illustrator و پی‌دی‌اف هم به این برنامه وجود دارد. 
شما همچنین می‌توانید طراح های خود را بر روی Creative Cloud با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این برنامه ۹.۹۹ دلار قیمت دارد و برای اندروید از گوگل پلی و برای آیپد از اپ استور آماده دانلود است. شما چه اپلیکیشن هایی را برای خلاقیت پیشنهاد می کنید؟تاريخ : سه شنبه 2 خرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد