این هفته سرانجام شاهد عرضه‌ بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier خواهیم بود.

این بازی كه در سبك شوتر تاكتیكی ساخته شده، برای كنسول‌های ایكس‌باكس، پی.اس.3، رایانه‌های شخصی و نسخه‌های دیگری برای دی.اس و پی.اس.پی به بازار می‌آید.

قرار است در این نسخه، بازیكنان به انواع تجهیزاتی كه جنگ‌های آینده را تداعی می‌كند مجهز شده و مانند كلیشه‌های رایج با تروریست‌های بدطینت مبارزه كنند! البته این قضایا به كنار، بازی‌های Ghost Recon همیشه از بهترین‌های این سبك بوده و هست. اگر اهل یك اكشن ارتشی حرفه‌ای هستید، این بازی را از دست ندهید.

یكی دیگر از عناوین ظاهرا قابل توصیه‌ این هفته، بازی Dragon’s Dogma است. این بازی در سبك اكشن نقش‌آفرینی و به سبك بازی‌های غربی اما با تمی‌ ژاپنی به بازار خواهد آمد.

در بازی همه چیز طبق روال عادی این سبك پیش می‌رود. جادو و جنبل، زره‌ها، دخمه‌ها، اژدهایان و دیگر المان‌های این سبك در بازی حضور دارد.

در «عقیده‌ اژدها» می‌توانید 3 دستیار را با خود همراه كنید تا در مبارزه‌ها شما را یاری كنند. به گفته‌ سازندگان، این بازی تحولی در سبك اكشن نقش‌آفرینی خواهد بود.

3 بازی مطرح دیگر نیز در این هفته عرضه خواهد شد.

بازی Silent Hill: Book of Memories برای كنسول دستی ویتا به بازار خواهد آمد. ظاهرا آنقدر روی بازی كار شده كه از آن یك تجربه‌ منحصر به فرد بسازد. عنوان دیگر Sorcery، برای كنسول پی.اس.3 است كه در آن توسط كنترل موو پلی‌استیشن چوبدستی او را حركت داده و جادو‌های مختلفی را اجرا می‌كنید. فیلم‌ بازی مردان سیاهپوش 3 هم در سبك اكشن، مهمان 3 كنسول خانگی خواهد بود.


 


تاريخ : سه شنبه 2 خرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد