طرفداران بازی‌های استراتژی همزمان و بازی‌های چندنفره‌ بزرگ می‌توانند این هفته با یك عنوان جذاب دست و پنجه نرم كنند. بازی «پایان تمدن‌ها»، قرار است المان‌های این دو سبك، یعنی اكشن و استراتژی بازی‌های سنتی استراتژی همزمان و دوام، پیشرفت و ویژگی‌های اجتماعی بازی‌های آنلاین را با یكديگر تركیب كند تا همزمان هزاران بازیكن به صورت آنلاین، در صدد فروپاشی حكومت بزرگ دنیا ؛ انجمن تمدن‌ها برآیند.

ویژگی‌هایی مانند یك جهان بزرگ و غنی، پیشرفت كاراكتر، انتخاب كلاس، ساخت و ساز و فرقه‌ها در این بازی حاضر خواهند بود. بازی كردن این عنوان در حالت آنلاین مجانی است، اما امكان عضویت نیز وجود دارد.

طرفداران سونی كه دستی به جیب داشته و توانسته‌اند در این آشفته‌بازار یك ویتای ناقابل برای خود فراهم كنند، در این هفته می‌توانند با بازی Resistance: Burning Skies حسابی تفریح كنند.

 

این اولین بازی اول شخص روی تمامی كنسول‌های دستی است كه از 2 آنالوگ برای كنترل استفاده می‌كند. بازیكن در نقش تام‌رایلی آتش‌نشان ظاهر می‌شود كه در خلال حمله‌ كایمرا به ایالات‌متحده برای نجات خانواده‌اش اقدام می‌كند. قابلیت‌های دوم سلاح‌ها، مانند نارنجك انداز كاربین و قابلیت تگ بولزآی نیز به كنترل‌های تاچ الصاق شده‌است.

طرفداران بازی‌های رانــــنـــدگی، این هفته 2 بازی Dirt: Showdown و Test Drive: Ferrari Racing Legends را برای 2 كنسول X360 وPS3 خواهد داشت.

پك الحاقی Harley Quinn’s Revenge بازی Batman: Arkham City نیز برای 2 كنسول اصلی و رایانه های شخصی می‌آید. 3DS دارها نیز می‌توانند 2 بازی Lego Batman 2 و Jewel Master: Cradle of Rome 2 را تجربه كنند. مكس پین 3 نیز برای رایانه‌های شخصی در این هفته عرضه می‌شود.

 

 

 تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد