دوشنبه این هفته آغاز کنفرانس سالیانه توسعه دهنگان اپل است و همه منتظر اند تا ببینند این شرکت می خواهد چه چیزهای جدیدی در آنجا معرفی کند. در مورد بعضی از آنها اطمینان وجود دارد و برخی هنوز در حد شایعه هستند. بیایید با هم نگاهی بیاندازیم به اینکه باید منتظر چه چیزهایی در مراسم این هفته باشیم.

 

آی او اس 6

 

six-1.jpg

نسخه جدید سیستم عامل اپل برای آیفون، آی پد و آی پاد تاچ جزو چیزی هایی است که تقریبا اطمینان داریم در این مراسم معرفی می شود. منتظر سیستم نقشه جدید سه بعدی روی آن باشید و ادغام بیشتر با فیسبوک و یک رابط کاربری تازه. احتمال پشتیبانی بیشتر از ویجت ها و امکانات تازه دیگر که به زودی با آنها آشنا می شویم هم در راه هستند. 
 

تلویزیون اپل

 

tv-2.jpg

گزارش هایی وجود دارد که اپل می خواهد بازی دنیای تلویزیون ها را به نفع خودش تغییر بدهد. هم اکنون Apple TV محصولی است که در بازار وجود دارد و آنقدرها هم بد عمل نکرده است. اما کرک کردن دنیای تلویزیون ها یکی از آرزوهای استیو جابز بوده و می دانیم که اپل به طور جدی این بازار را دنبال می کند. نمی دانیم باید منتظر یک سیستم عامل باشیم یا یک تلویزیون واقعی. اما اگر در این مراسم تلویزیون اپل را دیدید، منتظر یک تغییر بزرگ باشید. 
 

کامپیوترهای رتینا

 

retina-4.jpg

نمایشگر رتینا با آن کیفیت و رزولوشن بالا برای اولین بار روی آیفون وارد محصولات اپل شد. اما به نظر میرسد اپل این نمایشگر را وارد کامیپوترهایش خواهد کرد. مکبوک ها و آی مک هایی با نمایشگر رتینا را در نظر بگیرید که چه کیفیت تصویری خواهند داشت. این موضوع تایید نشده اما شواهد نشان می دهد که احتمال آن بسیار زیاد است. 

 

مک بوک های جدید

 

macbook-3.jpg

اپل چندین سال است که از طراحی یکسانی برای مکبوک پرو های خودش استفاده کرده است. حالا زمان طراحی جدید فرا رسیده و انتظار داریم در این مراسم مکبوک های جدید را با سخت افزار قدرتمند تر و طراحی جدید و البته نمایشگر رتینا ببینیم. این را هم می دانیم که در طراحی جدید، همه چیز باریک تر و سبک تر شده است. پورت ها کمتر و درایو سی دی نیز احتمالا حذف خواهد شد. 
 

مک پرو جدید

 

macpro-5.jpg

قدرتمند ترین کامیپوتر اپل احتمالا در این مراسم با مدل جدیدی وارد خواهد شد. قبلا شایعاتی وجود داشت که اپل قصد کشتن مک پرو را دارد اما حالا بیشتر گفته می شود که باید منتظر مدل جدید آنها باشیم. 
 

 

 

آی مک جدید

 

imac-7.jpg

کسانی که کامپیوتر رومیزی اپل می خرند بیش از هر چیز سراغ آی مک می روند. احتمالا باید منتظر مدل باریک تر، سبک تر باشیم و البته نمایشگر رتینا را نیز فراموش نکنید. 
 

 

 تاريخ : یک شنبه 21 خرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد