اگر از طرفداران بیشمار بازی زیبای انگری بردز باشید، قطعا از شنیدن این خبر بال درخواهید آورد! رویو موبایل، سازنده‌ سری محبوب انگری بردز، اعلام كرده در حال ساخت عنوان جدیدش با نام Amazing Alex است.

 این عنـوان بر اساس كار پایه فــــیـــزیكی Casey’s Contraptions ساخته می‌شود كه رویو بتازگی حقوق آن را از Snappy Touch و Mystery Coconut خریده است.

جزئیات چندانی درباره‌ بازی منتشر نشده، اما گفته می‌شود بازی قرار است تمی آموزشی داشته باشد و داستان پسری به نام الكس را روایت می‌كند كه علاقه‌ای خاص به ساختن چیزهای مختلف دارد.

 رویو همچنین اعلام كرده تا اینجا، انگری بردز بیش از یك میلیارد بار‍! از اینترنت دانلود شده. آن هم بدون احتساب دانلودهای دزدی!

عرضه‌ نسخه‌ تازه‌ بازی تومب ریدر از فصل سوم 2012 به فصل اول 2013 موكول شد. این خبر بسیاری از طرفداران را شوكه كرد، اما دارل گالاهر، سرپرست استودیوي كریستال دینامیكس، در مصاحبه‌ای به طرفداران نوید پایان این انتظار را داد.

او اذعان كرد: ما كارهایی در دست اجرا داریم كه كاملا در این سری تازگی دارند ودر این فرصت باقیمانده، تمام تلاشمان را به كار می بندیم تا كارها را به اتمام برسانیم و پولیش‌های لازم را انجام دهیم.

به نظر ما این انتخاب درست بوده و ضمانت می‌كنیم كه به انتظارش می‌ارزد. قرار است در نمایشگاه E3 امسال از این بازی یك پرده‌برداری پر و پیمان صورت بگیرد.

تیترخبرهای مهم دیگر هم عبارت است از: بسته شدن استودیوی سازنده‌ بازی Test Drive Unlimited، عرضه‌ حالت‌های تك به تك و دو به دو برای مدرن وارفر 3 كه دو مپ اول آن مجانی خواهد بود و پیش‌بینی بی‌باكانه‌ كپكام برای فروش 7 میلیونی بازی رزیدنت اویل 6.

 


تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد