یک شرکت سازنده گجتهای الکترونیکی محصول جدیدی را عرضه کرده است که می تواند "آی- فن" را به یک پروژکتور پخش محتواهای چندرسانه ای روی دیوار یا پرده نمایش تبدیل کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت Case Factory، گجتی با عنوان "آی- فن پروژکتور" را برای "آی- فن 4" و "آی- فن 4S" عرضه کرده است که با متصل شدن به این تلفن همراه هوشمند اپل نه تنها پخش محتواهای چندرسانه ای "آی- فن" را روی دیوار یا پرده نمایش امکانپذیر کرده بلکه همانند یک باتری کمکی که از طریق کابل "یو. اس. بی" قابل شارژ است عمل می کند."آی- فن پروژکتور" همانند یک روکش حفاظتی معمولی به تلفن همراه اپل می چسبد. سپس داخل یک اسکله اتصال دهنده نصب شده و آماده استفاده می شود.وضوح و کیفیت تصویر تابیده از این پروژکتور برابر با 640 در 360 پیکسل با 15 واحد تششع صفحه نمایش با نور "ال. ای. دی" است.براساس گزارش وب نیوز، این پروژکتور در فعالسازی و در عملکرد بسیار سریع و از طریق یک چرخ کوچک جانبی قابل تنظیم است.کنتراست این محصول 1000:1 است و تصاویر آن می توانند روی تمام سطوح روشن پخش شود.در شارژ کامل، این پروژکتور می تواند سه ساعت عمل کند بدون اینکه از ذخیره داخلی باتری "آی- فن" استفاده شود. با این پروژکتور می توان فیلمهای آنلاین را از "آی- فن" روی پرده به نمایش درآورد.باوجود برخورداری از بسته باتری، وزن این دستگاه مناسب و برابر با 97 گرم است. "آی- فن پروژکتور" به قیمت 210 یورو به فروش می رسد.

آی- فن پروژکتور همانند یک محافظ عادی به آی- فن متصل می شود

با کمک این پروژکتور می توان فیلمهای آنلاین را از آی- فن روی پرده نمایش تماشا کرد

این پروژکتور می تواند روی تمام سطوح روشن محتواهای چندرسانه ای را نمایش دهدتاريخ : دو شنبه 21 فروردين 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد