مکس پین، عنوانی که جوایز زیادی را از ‌آن خود کرده بود، اکنون پا به دنیای iOS گذاشته است. مکس، مأمور مخفی فراری‌ای است که برای او پاپوش دوختند و به جرم قتل، توسط پلیس‌ و حتی مردم عادی تحت تعقیب است. او وارد مبارزه‌ای شده که نمی‌تواند امید چندانی به پیروزی داشته باشد و در این داستان خشن به دنبال کشف حقیقت کشته شدن همسر و فرزندش و انتقامگیری از مسببان آن است. مکس پین، برای نخستین‌بار به عنوان اصلی‌ترین پیشگام action-shooter‌های سینمایی،معرف قابلیت جذاب Bullet Time – تیــــــــراندازی slow motion – در بازی‌های ویدئویی بوده است.هم‌اکنون با ترکیب قابلیت تیر‌اندازی به صورت slow motion و داستان درگیر‌کننده و جذاب Max Payne معنی دوباره‌ای به بازی‌های ژانر action-shooter داده است.

این بازی توسط 3Gs ,iPhone4 ,4s، iPod Touch 4 ،iPad 1,2 و the new iPad قابل پشتیبانی و اجراست.

مشخصات کلیدی بازی :

نشان ویژه‌ تیراندازی slow motion به نامBullet Time

رزولوشنHD با درخشندگی بالا

پشتیبانی از صفحه نمایشRetine در آیپد جدید

قابلیت سفارش‌سازی بالای کنترل‌‌گرها

حالت‌های نشانه‌گیری مختلف

البته برای اجرای بهتر بازی پیشنهاد می‌شود بعد از دانلود و نصب روی دستگاه خود، آن را یک‌بار re-boot کنید و تمام برنامه‌های دیگر را هنگام اجرای بازی ببندید.

کوچ Marvel vs. capcom‌ 2 از کنسول‌ها به آیفون

بازی‌های جنگی و ابزارهای لمسی تاکنون رابطه‌ خوبی با یکدیگر نداشته‌اند، اما تنها کسی که می‌تواند این رابطه را بهبود بخشد، کپکام است.برای اثبات این حرف کافی است نگاهی به 2 بازی سرشناس Street Fighter IV و Street Fighter IV:Volt بیندازید. اکنون کپکام برای ادامه‌ این مسیر موفق گام بزرگی در عرصه‌ بازی‌های موبایل برداشته است: Marvel vs. Capcom 2این نوع بازی در اصل به صورت arcade بوده که در محل‌هایی به نام Amusement Arcades – جایی که به وسیله‌ انداختن سکه در دستگاه‌ها بازی می‌کردند ـ رواج داشته که انتشار آن به سال 2000 برمی‌گردد و بعد از آن بود که به تعداد انبوهی از کنسول‌های خانگی نقل مکان کرد.MvC 2 بهترین و زرنگ‌ترین سوپر قهرمانان Marvel را به جان ارتشی از جنگجویان متنوع Capcom – از Street Fighter تا Mega Man – می‌اندازد.در این ورژن از بازی، تمام 56 شخصیت نسخه‌ اصلی، همراه تمامی Comboها قابل انتخاب و استفاده‌اند. MvC 2 هر آن چیزی است که شما دوست دارید در جیبتان داشته باشید، نه بیشتر و نه کمتر. کپکام هنوز در مورد قابلیت Multiplayer در این بازی حرفی نزده، اما به نظر می‌ رسد زمان زیادی برای فهمیدن این موضوع باقی نمانده ‌، چرا که MvC 2،25 آوریل برای آیفون عرضه خواهد شد.تاريخ : پنج شنبه 28 ارديبهشت 1391برچسب:, | | نویسنده : مقدم |
صفحه قبل 1 صفحه بعد